Fordanserki

Fordanserki
2 votes, 3.00 avg. rating (64% score)

fordanserki-3Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w niektórych nocnych klubach praktycznie przez cały czas przesiadują piękne i młode dziewczyny? Nie siedzą tam jedynie dla przyjemności. Jest to ich praca i to bardzo dobrze płatna. Te dziewczyny to fordanserki. Ich praca polega właśnie na tym, że spędzają czas w klubie, dobrze się bawią, tańczą z innymi ludźmi i piją drinki.

Ich rola jest bardzo ważna, ponieważ dzięki swojej obecności sprawiają wrażenie, że klub, który odwiedzają jest świetnym miejscem. Gdy zobaczy je osoba wchodząca do klubu od razu pomyśli, że skoro przychodzą do niego takie fajne dziewczyny to klub musi być na dobrym poziomie. Praca fordanserek sprawia, że klub zdobywa nowych klientów, a przez to generuje większe zyski dla właściciela.
Z tego powodu bardzo wielu właścicieli klubów decyduje się na wynajęcie fordanserek. Czasami jest to działanie jawne, o którym wszyscy wiedzą, a czasami jest w formie ukrytej. Mimo wszystko, nadal jest to trik, na który nabiera się wiele osób przychodzących do klubu.

Pozostałe artykuły:

About author

Related Articles