Skoki spadochronowe Katowice

Skoki spadochronowe Katowice
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

skoki-spadochronowe-katowice-8Skoki spadochronowe to piękny, ale i też bardzo niebezpieczny sport wymagający odpowiedniego treningu. Aby wsiąść do samolotu i poszybować swobodnie jak ptak, musimy przejść mordercze szkolenie.

W naszym kraju istnieje długa tradycja sportu, którym są skoki spadochronowe Katowice też mają w niej swój udział. Symbolem tego sportu w tym regionie naszego kraju jest wieża spadochronowa, która służyła do treningu niezliczonej rzeszy skoczków, umożliwiając szkolenie bez udziału samolotu.
Ziemia śląska ma wiele do zaoferowania miłośnikom podniebnych lotów, jakimi niewątpliwie są skoki spadochronowe Katowice to przecież siedziba Aeroklubu Śląskiego, z lotniskiem w Muchowie, gdzie działa sprawna sekcja spadochroniarska, która oferuje profesjonalne szkolenia dla wszystkich zainteresowanych. Wysoko kwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, organizując także skoki w tandemie, dla osób które marzą o tym jednym skoku, aby spełnić swoje marzenia o podniebnym szybowaniu.

Pozostałe artykuły:

About author

Related Articles